Forte Giyim | Hakkımızda
15262
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15262,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_from_right,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Hakkımızda

Biz Kimiz

2009 yılında Forte Giyim markasıyla standart kalıpların dışına çıkarak yüksek ürün kalitesini çok uygun fiyatlarla üreticinin beğenisine sunmayı hedefleyen firmamız , dinamik yapısı ve yenilikçi yaklaşımlarıyla kısa süre içerisinde büyük bir ivme yakalamıştır.
Uyguladığı Akıllı Maliyet Yöntemi ile ürün kalitesini düşürmeden uygun fiyata üretim yapan firmamız, bu alanda önemli mesafeler katetmiştir.
Üretime başladıktan sonra büyük bir müşteri ilgisiyle karşılaşan firmamız, daha geniş ve farklı kesimlere ulaşmak için toptan satış ağını genişletmiş.
Sık sık yenilenen özgün tasarımlarıyla bay, bayan ve çocuk koleksiyonlarını müşterilerinin beğenisine sunan Forte, bay bayan polo tshirt, swetshirt, eşofman takımları, pijama, gecelik, yeni doğan tulum üretimi yapmaktadır.
Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmaya ve kalite, güvenilirlik ve istikrar politikalarımızda en iyi hizmeti verme çabası içerisindeyizdir. Bu ilkeler doğrultusunda üretimdeki kalitesini Forte Giyim standartlarında belirleyen şirketimiz, çevre bilincine de son derece duyarlıdır. Ayrıca, organik üretim için gerekli olan GOTS sertifikasına da sahip olan şirketimiz BSCI standartlarına uygun olarak işçi güvenliğini de ön planda tutmaktadır. Ürün kalitesini TSE kriterlerine uygun hale getirmiş ve bu alandaki kararlılığını ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’ne sahip olarak kanıtlamıştır.
hakkımızda